254082-2026 - Wettbewerb
Polen – Übungssimulatoren – Dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych na potrzeby PUM w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych na potrzeby PUM w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę ludzkich trenażerów i symulatorów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, z podziałem na 6 (sześć) części.
Interne KennungDZP.271.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 tej ustawy, tj. nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności realizacji zawartej umowy w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w ściśle określonych ramach czasowych (zgodnie z harmonogramem). Niedotrzymanie harmonogramu może skutkować utratą przyznanego dofinansowania lub obowiązkiem zwrotu już przekazanych środków. Jednocześnie skrócenie terminu nie pozbawia wykonawców możliwości udziału w postępowaniu oraz zapewnia im odpowiedni czas na przygotowanie i złożenie oferty. Zamawiający skróceniem terminu nie naruszy zasad określonych w art. 16 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęści 1: Dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.25.2025 - Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęści 2: Dostawa modeli anatomicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.25.2025 - Część 2
LosLOT-0003
TitelCzęści 3: Dostawa ultrarealistycznych fantomów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ultrarealistycznych fantomów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.25.2025 - Część 3
LosLOT-0004
TitelCzęści 4: Dostawa trenażerów i modeli do nauki procedur okołociążowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów i i modeli procedur okołociążowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.25.2025 - Część 4
LosLOT-0005
TitelCzęści 5: Dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur pediatrycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur pediatrycznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.25.2025 - Część 5
LosLOT-0006
TitelCzęści 6: Dostawa zaawansowanych trenażerów laparoskopowych z modułem symulacji wirtualnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów trenażerów laparoskopowych z modułem symulacji wirtualnej dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne KennungDZP.271.25.2025 - Część 6