See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego "Wspólna Pasja" w Żorach
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa mięsa i wędlin, drobiu świeżego, produktów mlecznych, nabiału oraz tłuszczy spożywczych, mrożonek, produktów zbożowych, cukrów, bakalii i słodyczy, przetworów warzywno owocowych i konserwantów, przypraw, napojów i soków, pieczywa świeżego i wyrobów cukierniczych, jaj świeżych, warzyw i owoców świeżych, warzyw obranych, ryb i owoców morza świeżych i mrożonych oraz tłuszczy do głębokiego smażenia.
Vorherige Bekanntmachung: 50859-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mięso i wędliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa mięsa i wędlin.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Drób świeży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa drobiu świeżego.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Produkty mleczne, nabiał oraz tłuszcze spożywcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa produktów mlecznych, nabiału oraz tłuszczy spożywczych.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Mrożonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa mrożonek.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Produkty zbożowe, cukry, bakalie i słodycze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa produktów zbożowych, cukrów, bakalii i słodyczy.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Przetwory warzywno-owocowe i konserwanty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa przetworów warzywno-owocowych i konserwantów .
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Przyprawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa przypraw.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Napoje i soki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa napojów i soków.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Pieczywo świeże i wyroby cukiernicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa pieczywa świeżego i wyrobów cukierniczych .
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Jaja świeże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa jaj świeżych.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Warzywa i owoce świeże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa warzyw i owoców świeżych.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Warzywa obrane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa warzyw obranych.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Ryby i owoce morza świeże i mrożone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa ryb i owoców morza świeżych i mrożonych.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Tłuszcze do głębokiego smażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Produkcyjno-Usługowego „Wspólna Pasja” w Żorach, tj. dostawa tłuszczy do głębokiego smażenia.
Interne Kennung: Część 14