2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa realizacji kompletnej scenotechniki na Tarczyński Arena Wrocław oraz na wybranych punktach na trasie 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa realizacji kompletnej scenotechniki na Tarczyński Arena Wrocław oraz na wybranych punktach na trasie 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu, który odbędzie się w dniach 6 - 7.06.2026 r. 2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). 3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia, w tym sposób rozliczenia pomiędzy Stronami, zawiera Projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. 7. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej w terenie Stadionu Tarczyński Arena Wrocław przy al. Śląska 1 we Wrocławiu, w celu uzyskania informacji dotyczących stanu faktycznego oraz zakresu niezbędnych do wykonania prac, które mogą być pomocne w szczególności do prawidłowego skalkulowania ceny oferty, pod rygorem odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) Ustawy Pzp. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający wyznacza następujące terminy na dokonanie wizji lokalnej: 18.02.2026 - godz. 10:00-11:30 25.02.2026 - godz. 10:00-11:30 04.03.2026 - godz. 10:00-11:30 11.03.2026 - godz. 10:00-11:30 Z wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół dla celów dowodowych. W przypadku nieobecności Wykonawców, pracownik Zamawiającego będzie dostępny na terenie obiektu maksymalnie przez 30 minut od wyznaczonej godziny. Zbiórka odbędzie się w Recepcji VIP przy wejściu W3 (pod esplanadą) Stadionu Tarczyński Arena Wrocław. 8. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy ( tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.), 2 (dwie) osoby wykonujących następujące czynności tj.: 1) Producent Techniczny Wydarzenia – osoba zarządzająca produkcją całego Wydarzenia, działająca na poziomie odgórnym tak aby Wydarzenie było spójne z koncepcją i wizją Zamawiającego, osoba podejmująca kluczowe decyzje od strony Wykonawcy. 2) Koordynator Produkcji Technicznej Wydarzenia – osoba zarządzająca częścią obszarów Wydarzenia, będąca w bezpośrednim kontakcie z Zamawiającym, Koordynująca wszystkie niezbędnych formalności prawne, takie jak zezwolenia, pozwolenia i ubezpieczenia. 9. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stosownie do dyspozycji art. 438 PZP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie niniejsze prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, oraz z zachowaniem zasad określonych ustawą Pzp dla zamówienia klasycznego o wartości szacunkowej równej lub przekraczającej progi unijne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa realizacji kompletnej scenotechniki na Tarczyński Arena Wrocław oraz na wybranych punktach na trasie 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu, który odbędzie się w dniach 6 - 7.06.2026 r. 2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). 3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia, w tym sposób rozliczenia pomiędzy Stronami, zawiera Projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/05/2026