See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25-148 Dynamický nákupní systém pro pořízení prostředků nouzového ubytování a jednorázového jídelního nádobí
Beschreibung: Předmětem VZ je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro pořízení prostředků nouzového ubytování a jednorázového jídelního nádobí. DNS je rozdělen do 8 kategorií. Zadávání veřejných zakázek v DNS bude probíhat v intervalech dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 19187/25-SSHR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 25-148 DNS Kategorie 6: Polštáře
Beschreibung: Pořízení polštářů.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 6: Polštáře
Haupteinstufung (cpv): 39516120 Kopfkissen
Los: LOT-0004
Titel: 25-148 DNS Kategorie 4: Spací izolační podložky
Beschreibung: Pořízení spacích izolačních podložek.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 4: Spací izolační podložky
Haupteinstufung (cpv): 37414100 Schlafmatten
Los: LOT-0003
Titel: 25-148 DNS Kategorie 3: Přikrývky
Beschreibung: Pořízení přikrývek.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 3: Přikrývky
Haupteinstufung (cpv): 39511000 Decken und Reisedecken
Los: LOT-0001
Titel: 25-148 DNS Kategorie 1: Stany rodinné
Beschreibung: Pořízení stanů rodinných.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 1: Stany rodinné
Los: LOT-0002
Titel: 25-148 DNS Kategorie 2: Lehátka
Beschreibung: Pořízení lehátek.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 2: Lehátka
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten
Los: LOT-0005
Titel: 25-148 DNS Kategorie 5: Spací pytle
Beschreibung: Pořízení spacích pytlů.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 5: Spací pytle
Haupteinstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
Los: LOT-0007
Titel: 25-148 DNS Kategorie 7: Izotermické záchranné folie
Beschreibung: Pořízení izotermických záchranných folií.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 7: Izotermické záchranné folie
Haupteinstufung (cpv): 44174000 Folien
Los: LOT-0008
Titel: 25-148 DNS Kategorie 8: Jednorázové jídelní nádobí
Beschreibung: Pořízení jednorázového jídelního nádobí.
Interne Kennung: 25-148 DNS Kategorie 8: Jednorázové jídelní nádobí
Haupteinstufung (cpv): 39221100 Küchenbedarf