See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Zakup licencji AMMS wraz z nadzorem i wdrożeniem, integracją systemów informatycznych Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego, obejmująca: wykonanie Wdrożenia Oprogramowania Aplikacyjnego, udzielenie Licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne oraz wdrożenie Oprogramowania Aplikacyjnego; konfiguracja Usług, udzielenie Licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne, w tym Oprogramowanie będące przedmiotem Usług; świadczenie Usług dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o., którego szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ – Arkusze cenowe, Opis przedmiotu zamówienia – Formularz Parametrów Technicznych- minimalne wymagane parametry i funkcje – 1-3 pakiety /części oraz załącznik nr 5 -5B do SWZ – PROJEKT UMOWY
Vorherige Bekanntmachung: 83149-2026
Interne Kennung: ZP/5/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego, obejmująca: wykonanie Wdrożenia Oprogramowania Aplikacyjnego, udzielenie Licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego; konfiguracja Usług, udzielenie Licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne, w tym Oprogramowanie będące przedmiotem Usług; świadczenie Usług dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 3