See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz wdrożenie sprzętu serwerowego jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie sprzętu serwerowego jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 wg poniższych Zadań: Zadanie 1 Nody Hyper-V dostawa oraz wdrożenie serwerów do wirtualizacji (Hyper-V) wraz z licencjami Zadanie 2 SRV_MSSQL dostawa oraz wdrożenie serwerów do bazy MSSQL wraz z licencjami Zadanie 3 Macierze dostawa oraz wdrożenie macierzy dyskowych Zadanie 4 Biblioteka taśmowa-LTO dostawa oraz rozbudowa biblioteki LTO Zadanie 5 Przełącznik SAN dostawa wraz z wdrożeniem przełączników SAN Zadanie 6 SRV_Oracle dostawa oraz wdrożenie serwerów do bazy danych Oracle wraz z licencjami Zadanie 7 Przełączniki CORE dostarczenie oraz instalacja nowych urządzeń sieciowych Core Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Opisach przedmiotów zamówienia – OPZ” (załączniki od nr 3 do 3f), „Projektowanych postanowieniach umów” (załączniki od nr 4 do 4f), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 30896-2026
Interne Kennung: EZ/947/EI/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30233180 Flashspeichergeräte, 51611100 Hardwareinstallation, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30237360 LTO-Kassetten, 30233120 Magnetbandspeicher, 32420000 Netzausrüstung, 31214100 Schalter, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32422000 Netzkomponenten, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Nody Hyper-V dostawa oraz wdrożenie serwerów do wirtualizacji (Hyper-V) wraz z licencjami
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 SRV_MSSQL dostawa oraz wdrożenie serwerów do bazy MSSQL wraz z licencjami
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3a) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4a), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Macierze dostawa oraz wdrożenie macierzy dyskowych
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3b) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4b), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.3
Haupteinstufung (cpv): 30233180 Flashspeichergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 51611100 Hardwareinstallation, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 51611100 Hardwareinstallation, 72263000 Software-Implementierung, 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Biblioteka taśmowa-LTO dostawa oraz rozbudowa biblioteki LTO
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3c) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4c), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.4
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237360 LTO-Kassetten, 30233120 Magnetbandspeicher, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Przełącznik SAN dostawa wraz z wdrożeniem przełączników SAN
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3d) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4d), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.5
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 31214100 Schalter, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 SRV_Oracle dostawa oraz wdrożenie serwerów do bazy danych Oracle wraz z licencjami
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3e) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4e), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Przełączniki CORE dostarczenie oraz instalacja nowych urządzeń sieciowych Core
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), "Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3f) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4f), stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umów”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: Zad.7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen