See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project F.A.S.T.: Incidentafhandeling op de autosnelwegen in Provincie Oost-Vlaanderen, op autosnelwegen. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) <= 3,5 ton.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A14 (E17), A11 (E34) en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5 ton binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied.
Interne Kennung: WOV/OND/D400/2025/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOV/OND/D400/2025/7 - 1 PERCEEL 1 Zone 3 = R4
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: WOV/OND/D400/2025/7_P2 Zone 4 = E17 Zuid
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A14 (E17), A11 (E34) en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5 ton binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. PERCEEL 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: WOV/OND/D400/2025/7_P3 Zone 5 = E17 Zwijnaarde - Destelbergen
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A14 (E17), A11 (E34) en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5 ton binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. PERCEEL 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: WOV/OND/D400/2025/7_P4 Zone 9 = E34 West
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A14 (E17), A11 (E34) en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5 ton binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. PERCEEL 4
Interne Kennung: 4