254379-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach realizacji zadania pn. "Poprawa jakości leczenia kardiologicznego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach realizacji zadania pn. "Poprawa jakości leczenia kardiologicznego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i wyposażenia w ramach realizacji zadania pn. "Poprawa jakości leczenia kardiologicznego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.1-2.5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne Kennung: DL.262.6.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - dostawa aparatu echokardiologicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - echokardiograf (aparat USG serca z kompletem głowic), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - dostawa sprzętu resustacyjno-monitorującego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - respiratora transportowego, - defibrylatora z funkcją zsynchronizowanej kardiowersji, - kardiomonitorów, - centrali do kardiomonitorów, - pomp infuzyjnych, - ssaków medycznych, - inhalatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33194110 Infusionspumpen, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 - dostawa wyposażenia medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - stojaków na kroplówki, - kozetek medycznych, - wózków medycznych, - kozetek EKG, - lodówki do przechowywania leków z monitoringiem temperatury, - foteli zabiegowych, - krzeseł do pobierania krwi z podłokietnikiem, - lamp zabiegowych diagnostycznych, - szafy medycznej z zamkiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192100 Medizinische Betten, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle, 33192200 Medizinische Tische, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 - dostawa sprzętu i oprogramowania diagnostyki kardiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - platformy kardiologiczno-konsultacyjnej (Oprogramowanie posiadające licencję na: holter EKG, Holter ciśnieniowy, system próby wysiłkowej, spoczynkowe EKG) - bieżni do prób wysiłkowych, - aparatów EKG, - holterów EKG, - holterów ciśnieniowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 - dostawa mostu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - mostu medycznego (4 stanowiska), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte