254384-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Europese aanbesteding beveiliging volgens de niet-openbare procedure
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding beveiliging volgens de niet-openbare procedure
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is om basis van de economisch meest voordelige aanbieding één Opdrachtnemer voor de levering van beveiligingsdiensten voor alle locaties van INNOVO te selecteren. Deze Inschrijver is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering en aansturing van operationele dienstverlening op het gebied van beveiliging binnen de kaders die hierin door INNOVO worden gesteld. De opdracht betreft de beveiliging van alle locaties van INNOVO gedurende minimaal 26 maanden.
Interne KennungKQPN/2025/2
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenINNOVO heeft de mogelijkheid de overeenkomst optioneel eenzijdig drie keer te verlengen met telkens twee jaar.