254386-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém - dodávky léčivých přípravků - VZ realizované v zavedeném DNS - I-Q-2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - dodávky léčivých přípravků - VZ realizované v zavedeném DNS - I-Q-2025
Beschreibung: Toto zadávací řízení se vztahuje k zavedení DNS dle ust. § 138 a násl. zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a to DNS na dodávky léčivých přípravků za I. čtvrtletí 2025. Více informací viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 41981-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NsPCL 493/22-Právní