254397-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale lub/i Poradni Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale lub/i Poradni Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale lub/i Poradni Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 Pakietów: Pakiet 1-Ordynacja dzienna; Pakiet 2 - Dyżury lekarskie zwykłe; Pakiet 3- Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne; Pakiet 4- Pozostawanie w gotowości na wezwanie (dyżur pod telefonem); Pakiet 5- Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Ortopedyczno-Urazowej.
Interne KennungWSZ.DZPiZ.042.1.5/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121283 Dienstleistungen von Orthopäden, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Ordynacja dzienna
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Pakiet 1:Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:05) w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121283 Dienstleistungen von Orthopäden
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Pakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe (od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.05 do 7.30 dnia następnego) w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym.
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Pakiet 3: Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne (w soboty, niedziele i święta oraz inne dni ustawowo wolne od pracy) od godziny 7:30 do godziny 15:05 oraz od godziny 7:30 do godziny 7:30 dnia następnego w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym..
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: Pozostawanie w gotowości na wezwanie (dyżur pod telefonem)
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Pakiet 4: Pozostawanie w gotowości na wezwanie Udzielającego zamówienia (dyżur pod telefonem) w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym.
LosLOT-0007
TitelPakiet 5: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Ortopedyczno-Urazowej
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Pakiet 5: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Ortopedyczno-Urazowej.
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen