254450-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architekturbüros – Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przystosowanie budynku GUS do założeń ekspertyzy pożarowej oraz postanowień Komendanta Wojewódzkiego PSP”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przystosowanie budynku GUS do założeń ekspertyzy pożarowej oraz postanowień Komendanta Wojewódzkiego PSP”
BeschreibungWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przystosowanie budynku GUS do założeń ekspertyzy pożarowej oraz postanowień Komendanta Wojewódzkiego PSP”
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001