254454-2025 - Wettbewerb
Belgien – Material für chirurgische Suturen – Levering van hechtingsmateriaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van hechtingsmateriaal
Beschreibung: Levering van hechtingsmateriaal
Interne Kennung: PPP0QX-309/5112/AZSINTMARIA/2025-012
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141125 Material für chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Natuurlijke hechtdraad (zijde), niet resorbeerbaar, multifilament
Beschreibung: Natuurlijke hechtdraad (zijde), niet resorbeerbaar, multifilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141125 Material für chirurgische Suturen
Los: LOT-0002
Titel: Synthetische hechtdraad, niet resorbeerbaar, monofilament
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, niet resorbeerbaar, monofilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_2
Los: LOT-0003
Titel: Synthetische hechtdraad, niet resorbeerbaar, staaldraad
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, niet resorbeerbaar, staaldraad
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_3
Los: LOT-0004
Titel: Synthetische hechtdraad, niet resorbeerbaar, multifilament
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, niet resorbeerbaar, multifilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_4
Los: LOT-0005
Titel: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (middellange termijn), monofilament
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (middellange termijn), monofilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_5
Los: LOT-0006
Titel: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (lange termijn), monofilament
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (lange termijn), monofilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_6
Los: LOT-0007
Titel: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (korte termijn), multifilament
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (korte termijn), multifilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_7
Los: LOT-0008
Titel: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (middellange termijn), multifilament
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar (middellange termijn), multifilament
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_8
Los: LOT-0009
Titel: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar, met weerhaakjes
Beschreibung: Synthetische hechtdraad, resorbeerbaar, met weerhaakjes
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_9
Los: LOT-0010
Titel: Haakjes
Beschreibung: Haakjes
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-028_10