See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-18.Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Interne Kennung: 702600260
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-18. Szczegółowy opis zawarto w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część (zadanie) 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część (zadanie) 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część (zadanie) 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część (zadanie) 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część (zadanie) 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część (zadanie) 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część (zadanie) 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część (zadanie) 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część (zadanie) 10