See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky IT + AV techniky od 2024
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávky: - osobních počítačů stolních i přenosných (notebooků, ultrabooků a tabletů), - pracovních stanic, - monitorů, tiskáren a dalšího zařízení souvisejícího s počítači, - dataprojektorů a další audiovizuální techniky, - serverů. Součásti uvedených dodávek může být i montáž a instalace v místě plnění. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 346896-2024
Interne Kennung: DNS/03/9560/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka IT techniky 1/2025
Beschreibung: 2 ks notebook 1 ks LCD 1 ks PC
Interne Kennung: 25/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka IT techniky 2/2025
Beschreibung: 4 ks PC 2ks notebook
Interne Kennung: 26/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka IT techniky 3/2025
Beschreibung: 4 ks - výkonné pracovní stanice
Interne Kennung: 27/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka IT techniky 4/2025
Beschreibung: 1 ks PC
Interne Kennung: 29/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka IT techniky 5/2025
Beschreibung: 1 ks tiskárna 7 ks notebook 2 ks PC 1 ks LCD
Interne Kennung: 37/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0006
Titel: Dodávka IT techniky 6/2025
Beschreibung: 4 ks notebook
Interne Kennung: 6/9560/2025
Los: LOT-0026
Titel: Dodávka IT techniky 7/2025
Beschreibung: 3 ks notebook 3 ks LCD
Interne Kennung: 44/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30214000 Arbeitsplätze