254558-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu.
BeschreibungI.Przedmiotem zamówienia jest zakup 10 autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu II.Autobusy należy dostarczyć na teren zajezdni autobusowej przy ul. Wyspiańskiego 22 w Nowym Sączu. III.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne KennungDF.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungI.Przedmiotem zamówienia jest zakup 10 autobusów zasilanych ON spełniających normę emisji spalin EURO 6 dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu. II.Autobusy należy dostarczyć na teren zajezdni autobusowej przy ul. Wyspiańskiego 22 w Nowym Sączu. III.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).