254564-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – przebudowy i rozbudowy istniejącej nieruchomości w Łodzi ul. Zgierska 71, z przeznaczeniem na siedzibę Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, na cele statutowe”. Nr postępowania: LD-POR-A.213.194.2024.4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – przebudowy i rozbudowy istniejącej nieruchomości w Łodzi ul. Zgierska 71, z przeznaczeniem na siedzibę Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, na cele statutowe”. Nr postępowania: LD-POR-A.213.194.2024.4
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych - przebudowy i rozbudowy istniejącej nieruchomości w Łodzi ul. Zgierska 71, z przeznaczeniem na siedzibę Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, na cele statutowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera Program Funkcjonalno-Użytkowy będący załącznikiem do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 796837-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 65000000 Versorgungsunternehmen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – przebudowy i rozbudowy istniejącej nieruchomości w Łodzi ul. Zgierska 71, z przeznaczeniem na siedzibę Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, na cele statutowe”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych - przebudowy i rozbudowy istniejącej nieruchomości w Łodzi ul. Zgierska 71, z przeznaczeniem na siedzibę Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, na cele statutowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy będący załącznikiem do SWZ.
Interne Kennung: LD-POR-A.213.194.2024.4