25461-2026 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych Powiatu Wołomińskiego w roku 2026 z podziałem na części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych Powiatu Wołomińskiego w roku 2026 z podziałem na części
BeschreibungUtrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych Powiatu Wołomińskiego w roku 2026 z podziałem na części
Vorherige Bekanntmachung647248-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0006
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 6 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Marki, Ząbki, Zielonka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 6 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Marki, Ząbki, Zielonka