See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW DO CHEMIOTERAPII I PROGRAMÓW LEKOWYCH NA ROK 2026 Cz. I
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2026 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Przedmiotowe zamówienie na dostawę leków do chemioterapii i programów lekowych na 2026 r. obejmuje 17 pakietów (części): PAKIET nr 1 - Tislelizumabum PAKIET nr 2 - Serplulimabum PAKIET nr 3 - Amiwantamabum PAKIET nr 4 - Lazertinibum PAKIET nr 5 - Enkorafenibum PAKIET nr 6 - Binimetynibum PAKIET nr 7 - Afliberceptum PAKIET nr 8 - Eribulinum PAKIET nr 9 - Transtuzumabum PAKIET nr 10 – Ocrelizumabum PAKIET nr 11 - Siponimodum PAKIET nr 12 - Cetuximabum PAKIET nr 13 - Panitumumab PAKIET nr 14 - Atezolizumab PAKIET nr 15 - Ozymertynib PAKIET nr 16 – Capecitabinum PAKIET nr 17 - Ofatumumabum
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.19.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET nr 1 - Tislelizumabum
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2026 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET nr 2 - Serplulimabum
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET nr 3 - Amiwantamabum
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET nr 4 - Lazertinibum
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET nr 5 - Enkorafenibum
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET nr 6 - Binimetynibum
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET nr 7 - Afliberceptum
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET nr 8 - Eribulinum
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET nr 9 - Transtuzumabum
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET nr 10 – Ocrelizumabum
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET nr 11 - Siponimodum
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET nr 12 - Cetuximabum
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET nr 13 - Panitumumab
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET nr 14 - Atezolizumab
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET nr 15 - Ozymertynib
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET nr 16 – Capecitabinum
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET nr 17 - Ofatumumabum