See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 1 – zaawansowane trenażery diagnostyki USG i procedur wysokoinwazyjnych – 3 szt. – Załącznik nr 3.1 do SWZ - zadanie nr 2 – symulator pacjenta dorosłego ze sztucznym płucem – 1 szt. – Załącznik nr 3.2 do SWZ - zadanie nr 3 – urazowy symulator ewakuacyjny pacjenta dorosłego – 1 szt. – Załącznik nr 3.3 do SWZ - zadanie nr 4 – zaawansowany symulator wcześniaka – 1 szt. – Załącznik nr 3.4 do SWZ - zadanie nr 5 – zaawansowany symulator noworodka – 1 szt. – Załącznik nr 3.5 do SWZ - zadanie nr 6 – pakiet specjalistycznych scenariuszy diagnostycznych do symulatora badań fizykalnych Harvey – 1 szt. – Załącznik nr 3.6 do SWZ - zadanie nr 7 – ultrarealistyczny fantom osoby dorosłej - 1 szt. – Załącznik nr 3.7 do SWZ - zadanie nr 8 – ultrarealistyczny fantom dziecka po urazie klatki piersiowej - 1 szt. – Załącznik nr 3.8 do SWZ - zadanie nr 9 – ultrarealistyczny fantom dziecka z zespołem Downa - 1 szt. – Załącznik nr 3.9 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Termin realizacji dostawy: do 4 tygodni od dnia zawarcia umowy. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 28/07/2026 (90 dni). 9. Oferta musi składać się z: 9.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia; 9.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia; 9.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 9.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 9.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 9.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 19 SWZ; 9.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 9.8. PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio w Załączniku nr 3.1-3.9 do SWZ – wypełniony Załącznik nr 3.1-3.9 do SWZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3.1-3.9 do SWZ OPZ kol. Oferowane parametry – potwierdzenie spełnienia wymogów poprzez oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania „Nazwa, typ, model, producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. 10. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 2.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich trzech (3) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 1 dostawy trenażerów o wartościach min. określonych poniżej dla poszczególnych zadań: - zadanie nr 1 – 250 000,00 zł brutto - zadanie nr 2 – 600 000,00 zł brutto - zadanie nr 3 – 550 000,00 zł brutto - zadanie nr 4 – 300 000,00 zł brutto - zadanie nr 5 – 400 000,00 zł brutto - zadanie nr 6 – 300 000,00 zł brutto - zadanie nr 7 – 100 000,00 zł brutto - zadanie nr 8 – 50 000,00 zł brutto - zadanie nr 9 – 80 000,00 zł brutto Wykonawca składając ofertę na więcej niż 1 zadanie, wykazuje się spełnieniem warunku na jedno zadanie o najwyżej wartości warunku.
Interne Kennung: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 1 – zaawansowane trenażery diagnostyki USG i procedur wysokoinwazyjnych – 3 szt. – Załącznik nr 3.1 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_1
Los: LOT-0002
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 2 – symulator pacjenta dorosłego ze sztucznym płucem – 1 szt. – Załącznik nr 3.2 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_2
Los: LOT-0003
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 3 – urazowy symulator ewakuacyjny pacjenta dorosłego – 1 szt. – Załącznik nr 3.3 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_3
Los: LOT-0004
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 4 – zaawansowany symulator wcześniaka – 1 szt. – Załącznik nr 3.4 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_4
Los: LOT-0005
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 5 – zaawansowany symulator noworodka – 1 szt. – Załącznik nr 3.5 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_5
Los: LOT-0006
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 6 – pakiet specjalistycznych scenariuszy diagnostycznych do symulatora badań fizykalnych Harvey – 1 szt. – Załącznik nr 3.6 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_6
Los: LOT-0007
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 7 – ultrarealistyczny fantom osoby dorosłej - 1 szt. – Załącznik nr 3.7 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_7
Los: LOT-0008
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 8 – ultrarealistyczny fantom dziecka po urazie klatki piersiowej - 1 szt. – Załącznik nr 3.8 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_8
Los: LOT-0009
Titel: SZP/243-71/2026 Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań - zadanie nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sal symulacyjnych w Centrum Symulacji Medycznej Politechniki Wrocławskiej - zadania: - zadanie nr 9 – ultrarealistyczny fantom dziecka z zespołem Downa - 1 szt. – Załącznik nr 3.9 do SWZ 2. Kod CPV 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1-3.9 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe, osprzęt eksploatacyjny oraz instalacje oraz oprogramowanie do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 7. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 8. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 9. Przedmiot zamówienia został dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie: modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne. w ramach: Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” Wskaźnika D31G „Liczba zmodernizowanych obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego (w tym centrów symulacji medycznych), dostosowanych obiektów bazy klinicznej wykorzystywanych do kształcenia w centralnych szpitalach klinicznych, zmodernizowanych infrastruktur bibliotek i akademików na uniwersytetach medycznych”.
Interne Kennung: LotA_9