2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy w ramach programu „Aktywne place zabaw” 2025
Beschreibung: 1. Do przedmiotowego postępowania stosuje się przepisy właściwe dla przygotowania i prowadzenia postępowania klasycznego o udzielenie zamówienia o wartości większej lub równej niż progi unijne. 2. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie korzysta z uprawienia, określonego w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający korzysta z uprawnienia przewidzianego w art. 257 ustawy PZP: Zamawiający może unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Przedmiotem zamówienia jest: 1) opracowanie dokumentacji projektowej tj. dokumentacji technicznej (dalej: dokumentacja), 2) przygotowanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych dla każdej z lokalizacji odrębnie zgodnie wymogami wynikającymi z Prawa budowlanego (celem złożenia przez Zamawiającego w Wydziale Architektury właściwym dla danej placówki), 3) wykonanie robót budowlano-montażowych na podstawie uzgodnionej i zatwierdzonej dokumentacji, 4) przygotowanie dokumentacji powykonawczej (w tym instrukcji eksploatacji i konserwacji wyposażenia placu zabaw oraz inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej – o ile będzie konieczna do zgłoszenia zakończenia wykonanych prac w Wydziale Architektury właściwym dla danej placówki), 5) uczestnictwo w kontroli pomontażowej placu zabaw po wykonaniu prac, potwierdzającej zgodność placu zabaw i nawierzchni z normami PN-EN 1176 i 1177, 6) ewentualne wykonanie prac naprawczych wg wytycznych zawartych w protokole z kontroli pomontażowej placu zabaw, 7) uczestnictwo w re-kontroli pomontażowej placu zabaw w przypadku gdy konieczne będzie wykonanie prac naprawczych, o których mowa w pkt 6, 8) świadczenie usług gwarancyjnych w okresie udzielonej gwarancji jakości i rękojmi. 6. Przedmiot zamówienia przeznaczony jest dla dzieci w wieku do ukończenia 3 roku życia (lub 4. roku życia, w przypadku gdy niemożliwe lub utrudnione jest objęcie dziecka wychowaniem przedszkolnym). 7. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) wykonanie robót budowlano-montażowych – przez co należy rozumieć budowę obiektów małej architektury, a także prace polegające na przebudowie, montażu, remoncie lub rozbiórce obiektów małej architektury (przez co należy rozumieć niewielkie obiekty, a w szczególności obiekty użytkowe służące rekreacji: altany, piaskownice, huśtawki, drabinki), 2) remont nawierzchni – przez co należy rozumień wykonanie prac polegających na odtworzeniu stanu pierwotnego nawierzchni a niestanowiących bieżącej konserwacji, przy czym dopuszcza się stosowanie wyrobów innych niż użyto w stanie pierwotnym, 3) modyfikacje i zagospodarowanie terenu – przez co należy rozumieć w szczególności: a) wykonanie zaleceń pokontrolnych zgodnie z zakresem wskazanym w sprawozdaniu z inspekcji (kontroli rocznej) danego placu zabaw, b) zaproponowanie nowych lokalizacji istniejącego wyposażenia na placach zabaw w przypadku kolizji z nowoprojektowanym placem zabaw, c) demontaż istniejącego wyposażenia placów zabaw w przypadku urządzeń zabawowych czy nawierzchni o stanie technicznym uniemożliwiającym dalsze bezpieczne użytkowanie, d) zmianę ukształtowania terenu (m.in. poprzez stworzenie wzniesień), e) stworzenie instalacji z roślin (m.in. szałasów z wikliny), f) stworzenie miejsc uprawy roślin dostępnych dla dzieci (m.in. ogródki warzywne), 4) zakup i montaż wyposażenia, w szczególności wyposażenia z wykorzystaniem naturalnych materiałów: a) urządzeń do zabawy, w tym również projektowanych indywidualnie (m.in. ścieżki sensoryczne, kuchnie błotne, ścieżki do zabaw ruchowych z pni drzew), b) elementów ogrodowych (m.in. stoły, ławeczki).
Interne Kennung: ZZ-IA-ZP.26.8.2025.AKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 2 ul. Mandarynki 14 w Warszawie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 13 SWZ - Program Funkcjonalno-Użytkowy
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy mini żłobku - Oddziale Żłobka nr 7 filia nr 2 ul. Kłobucka 16a w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 8 ul. Stanisława Skarżyńskiego 6 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy mini żłobku - Oddziale Żłobka nr 12 ul. Prochowa 49 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 13 ul. Markowska 17a w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 14 ul. Wrzeciono 4 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 15 ul. Wrzeciono 22 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 24 ul. Ks. Popiełuszki 15 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 61 ul. Nowaka-Jeziorańskiego 1A w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 28 ul. Monte Cassino 7 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy mini żłobek - Oddziale Żłobka nr 34 ul. Badowska 2 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 41 ul. Potockich 107 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 56 ul. Truskawkowa 5 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 57 ul. Książkowa 2 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 58 ul. Krzyżówki 24 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 62 ul. Lwa Tołstoja 2 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 63 ul. Obrońców Tobruku 9 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 64 ul. Trakt Lubelski 89 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 65 ul. Spartańska 2 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 67 ul. A.P. Łaguny 1 w Warszawie
Interne Kennung: Część nr 20