See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ubezpieczenia Miasta Bełchatów – 2 części
Beschreibung: usługa ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz pojazdów Miasta Bełchatowa oraz innych jednostek organizacyjnych z podziałem na 2 części -zadania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Mienie i oc
Beschreibung: Pakiet 1 - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Pakiet 2 - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia zamówienia maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego, w dotychczasowym zakresie ochrony, polegającego na wydłużeniu terminu obowiązywania umowy o okres nie dłuższy niż 3 miesiące i/lub przyjęcie środków trwałych lub nieruchomości o wartości przekraczającej wartość klauzuli automatycznego pokrycia.
Los: LOT-0002
Titel: 2.komunikacja
Beschreibung: ubezpieczenie komunikacyjne
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia zamówienia maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego, w dotychczasowym zakresie ochrony, polegającego na wydłużeniu terminu obowiązywania umowy o okres nie dłuższy niż 3 miesiące i/lub przyjęcie mienia (pojazdów) o wartości przekraczającej wartość klauzuli automatycznego pokrycia.