See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zonnebloemolie
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanwijzing van een leverancier van ZONNEBLOEMOLIE bestemd voor de gratis verdeling onder de meest behoeftigen in België in het licht van duurzame ontwikkeling voor rekening van de POD Maatschappelijke Integratie, Armoedebestrijding en Grootstedenbeleid in het kader van het Europees Sociaal Fonds Plus.
Interne Kennung: MIIS 2023 FSE 04 LOT 18 BIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MIIS 2023 FSE 04 LOT 18 BIS - 1
Interne Kennung: 1