254788-2026 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie i dostawa ręcznika sportowego w woreczku pn. „Każda kropla jest cenna".
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa ręcznika sportowego w woreczku pn. „Każda kropla jest cenna".
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa ręcznika sportowego w woreczku z logo ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, logo Ministerstwa Zdrowia, logo Narodowego Centrum Krwi, hasłem: „Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro”, w nakładzie 19 050 sztuk, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ), który stanowi załącznik do SWZ. 2. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Interne KennungZZP.ZP.411.28.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia, a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie i dostawa ręcznika sportowego w woreczku do programu lojalnościowego pn. „Każda kropla jest cenna”.
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa ręcznika sportowego w woreczku z logo ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, logo Ministerstwa Zdrowia, logo Narodowego Centrum Krwi, hasłem: „Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro”, w nakładzie 19 050 sztuk, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ), który stanowi załącznik do SWZ. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 2.1. Na podstawie art. 105 oraz 106 ustawy Pzp w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny Ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia: 2.1.1. Jednej (1) sztuki przedmiotu zamówienia w formie wzoru, spełniającego wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w SOPZ bez znakowania. 2.1.2. Wykonawca zobowiązany jest do dołączenia do oferty oświadczenia w zakresie rodzaju materiału z jakiego wykonany jest ręcznik, jak i gramatury. 2.2. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione w pkt 2.1.2. przedmiotowe środki dowodowe wraz z Ofertą za pośrednictwem Platformy zakupowej Zamawiającego, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy, przy czym w przypadku konieczności dostarczenia wraz z Ofertą wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia wymienionego w punkcie 2.1.1., Zamawiający wymaga przekazania go do siedziby prowadzącego postępowanie, tj. Zakładu Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa, w godzinach pracy w dni robocze (od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-14:00) – do upływu terminu składania Ofert. 2.3. Po przeprowadzeniu oceny wzory będą zwracane na wniosek Wykonawcy zgodnie z art. 77 ustawy Pzp., z uwzględnieniem rozdz. II pkt 11 SWZ. 2.4. W przypadku niezałączenia do Oferty przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w pkt 2.1.2., Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. przewiduje możliwość jednokrotnego uzupełniania ww. przedmiotowych środków dowodowych, w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 2.5. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego wymienionego w punkcie 2.1.1., gdyż ten przedmiotowy środek dowodowy będzie służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny Ofert, zgodnie z rozdziałem IX SWZ. 2.6. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.7. Zamawiający zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od użycia środków komunikacji elektronicznej w stosunku do wzorów przedmiotu zamówienia i dopuszcza przekazanie go za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2025 r. poz. 366), osobiście lub za pośrednictwem posłańca. 2.8. W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę w określonym przez Zamawiającego terminie przedmiotowych środków dowodowych, Zamawiający odrzuci Ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. 2.9. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z Ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. 2.10. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. Nie ma obowiązku tłumaczenia na język polski nazw własnych, zwyczajowo stosowanej terminologii technicznej, znaków towarowych, nazw handlowych oraz oznaczenia pochodzenia towarów.
Interne KennungPudełko śniadaniowe