2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Deze aanbesteding van Koninklijke Kentalis betreft de levering van eindejaarsgeschenken en is voorbehouden aan sociale ondernemingen conform artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012. Het doel is om geschenken te realiseren met sociale waarde, waarbij cliënten van dagbestedingslocaties betrokken worden bij productie en/of samenstelling. Kentalis zoekt een leverancier die deze samenwerking kan organiseren en de volledige coördinatie en logistiek uit handen neemt. All-in €40,00 incl. Btw per geschenk per medewerker à 5.500 medewerkers = €220.000 incl. Btw per jaar. Gehele contractperiode is (potentieel) 4 jaar. Omvang van de opdracht is €220.000 incl. Btw per jaar x 4 jr. = €880.000 incl. btw en €727.272,70 excl. btw
Interne Kennung: Kentalis-JvdN – KPK- 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Kentalis-JvdN – KPK- 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1