See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów, konserwacji i czynności obsługowych systemów SAP, DSO, detekcji dymu, CO i LPG, wentylacji oddymiającej i pożarowej, instalacji przeciw zadymieniu, FCP, kurtyn, bram i drzwi pożarowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów, konserwacji i czynności obsługowych następujących systemów: systemu alarmu pożarowego (SAP), dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO), systemu wczesnej detekcji dymu, detekcji CO i LPG, wentylacji oddymiającej i pożarowej, instalacji ochrony przed zadymianiem, sterowania centralą FCP, kurtyn dymowych, bram pożarowych oraz drzwi pożarowych - w częstotliwości miesięcznej, kwartalnej, półrocznej i rocznej, zgodnie z Harmonogramem oraz podstawowych czynności sprawdzających i konserwacyjno-serwisowych w siedzibie Zamawiającego opisanych w OPZ, w częstotliwości dziennej i tygodniowej. Miejsce realizacji: ul. T. Dobrowolskiego 1 i 1A oraz al. W. Korfantego 3, Katowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Zamówienie zostanie udzielone na zasadach określonych w istotnych postanowieniach umowy - Załącznik nr 2 do Zaproszenia, które po zakończeniu negocjacji zostaną wprowadzone do zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: ZP.2610.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317100 Beratung im Bereich Brand- und Explosionsschutz und -überwachung, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) wykonanie przeglądów, konserwacji i czynności obsługowych następujących systemów: systemu alarmu pożarowego (SAP), dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO), systemu wczesnej detekcji dymu, detekcji CO i LPG, wentylacji oddymiającej i pożarowej, instalacji ochrony przed zadymianiem, sterowania centralą FCP, kurtyn dymowych, bram pożarowych oraz drzwi pożarowych - w częstotliwości miesięcznej, kwartalnej, półrocznej i rocznej, zgodnie z Harmonogramem, b) wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjno-serwisowych w siedzibie Zamawiającego opisanych w OPZ, w częstotliwości dziennej i tygodniowej dla systemów objętych niniejszym zamówieniem, a także dla instalacji tryskaczowej, instalacji wysokociśnieniowej mgły wodnej oraz instalacji gaszenia gazem, c) wykonanie czynności sprawdzających w częstotliwości dziennej dla instalacji hydrantowej oraz wszystkich podręcznych środków gaśniczych – w zakresie szczegółowo opisanym w OPZ, d) pełnienie całodobowych dyżurów, w celu przybycia do obiektów objętych niniejszym zamówieniem, w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemów ppoż. oraz instalacji tryskaczowej, instalacji wysokociśnieniowej mgły wodnej, instalacji gaszenia gazem i hydrantów, w czasie nie dłuższym niż do 1 godziny od czasu powiadomienia telefonicznego lub przekazanego drogą elektroniczną, e) koordynację wykonywania czynności konserwacyjno-serwisowych, usuwania usterek, dostarczania protokołów z przeglądów z zakres przeglądów systemów ppoż., instalacji tryskaczowej, instalacji wysokociśnieniowej mgły wodnej, instalacji gaszenia gazem oraz przeglądu hydrantów i gaśnic. Częstotliwość wykonywania ww. przeglądów oraz czynności zawarto w Harmonogramie stanowiącym Załącznik nr 6 do Zaproszenia. Miejsce realizacji: ul. T. Dobrowolskiego 1 i 1A oraz al. W. Korfantego 3, Katowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Zamówienie zostanie udzielone na zasadach określonych w istotnych postanowieniach umowy - Załącznik nr 2 do Zaproszenia, które po zakończeniu negocjacji zostaną wprowadzone do zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego. Proponowany termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy nie wcześniej niż od dnia 1 maja 2026 r. do dnia 30 kwietnia 2027 r.