See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/71/25/LSOA/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii oraz na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji Kierownika OAiIT oraz OAiIT II
Beschreibung: Przedmiot konkursu obejmuje: Przyjęcie obowiązków wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, z podziałem na 3 zadania: 1) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii II oraz w Poradni anestezjologicznej i Poradni anestezjologicznej II Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy, w skład której wchodzą dyżury (dodatkowo gotowość pod telefonem do udzielania świadczeń, zakładanie portów do chemioterapii poza ordynacją dzienną, znieczulenia do planowanych zabiegów operacyjnych popołudniami i w soboty oraz porady ambulatoryjne w Poradni) w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 2) udzielanie świadczeń zdrowotnych zakresu anestezjologii i intensywnej terapii wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji Kierownika na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii , w podstawowej ordynacji czasu pracy, zgodnie z harmonogramem czasu pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.05, a także pełnienie dyżurów medycznych od poniedziałku do piątku od godz. 15.05 do 7.30 3) udzielanie świadczeń zdrowotnych zakresu anestezjologii i intensywnej terapii wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji Kierownika na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii II, w podstawowej ordynacji czasu pracy, zgodnie z harmonogramem czasu pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.05, a także pełnienie dyżurów medycznych od poniedziałku do piątku od godz. 15.05 do 7.30 (w tym znieczulenia ogólne/przewodowe do planowanych zabiegów operacyjnych), również w weekendy i dni świąteczne od 7.30 do 7.30 dnia następnego, udzielanie świadczeń zdrowotnych w soboty w godz. 08:00-20:00 (w tym znieczulenia ogólne/przewodowe do planowanych zabiegów operacyjnych), pełnienie dyżuru pod telefonem i ewentualne przyjazdy na interwencje
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001