254831-2025 - Ergebnis
Tschechien – Oberleitungsbusse – Obnova vozového parku parciálními trolejbusy 2025 JŘBU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova vozového parku parciálními trolejbusy 2025 JŘBU
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky „Obnova vozového parku parciálními trolejbusy 2025 JŘBU“ je dodávka nových parciálních nízkopodlažních trolejbusů s alternativním bateriovým pohonem vhodných na zajištění dopravní obslužnosti na území měst Zlín a Otrokovice a uzavření smlouvy o zajištění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu (dále také jako „servisní smlouva“), kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k trolejbusům dodaným dle obchodních podmínek - kupní smlouvy. Všechny trolejbusy musí mít technické vlastnosti umožňující nasazení na všech trolejbusových tratích provozovaných zadavatelem, a to při zohlednění zejména bezpečnosti nástupu a výstupu cestujících, velikosti/délky zastávek, délky úseků jízdy na baterie a nutnosti opětovného dobití baterie, snížené výšky podjezdů, poloměrů otáčení a stoupavosti (výjezdu do kopců na území Zlína) při zhoršených adhezních podmínkách zejména v zimních měsících při použití běžných pneumatik, proto musí být dodavatel trolejbusů seznámen se specifiky veřejně přístupných trolejbusových tras na území měst Zlína a Otrokovic, resp. na všech trolejbusových tratích provozovaných zadavatelem, aby byl schopen nabídnout, vyrobit a dodat trolejbusy, které budou na uvedených tratích způsobilé k přepravě cestujících.
Interne Kennung: Obnova vozového parku parciálními trolejbusy 2025 JŘBU
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel postupoval formou jednacího řízení bez uveřejnění podle § 63 odst. 1 písm. a) zákona (v předchozím otevřeném řízení, evidenční číslo zakázky: Z2024-064659, nebyly podány žádné nabídky).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001