2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 25-24 Realisatie herinrichting Gastelseweg Noord - Roosendaal
Beschreibung: Dit betreft een Europese openbare aanbesteding van een werk voor de totale herinrichting van de Gastelseweg* te Roosendaal. (deel: Gastelseweg Noord) Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Aanbrengen tijdelijke verkeersmaatregelen b. Opbreken en aanbrengen elementenverhardingen c. Opbreken en aanbrengen asfaltverhardingen d. Grondwerken e. Diverse saneringswerkzaamheden f. Opbreken en aanbrengen riolering g. Toepassen bronnering h. Opbreken en aanbrengen huis- en kolkaansluitingen i. Opbreken en aanbrengen kolken j. Opbreken en aanbrengen straatmeubilair k. Verwijderen en aanbrengen bebording Locatie* voor de situering wordt verwezen naar de Gastelseweg, maar daarmee wordt het gehele projectgebied bedoeld. Het uit te voeren werk is gelegen aan de Gastelseweg, Smoorstraat, Lepelstraat, Buijenstraat, Akkermanstraat en Lagestraat in de gemeente Roosendaal.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EU-openbaar, zie aanbestedingsdocumenten. Voor het werk zoals beschreven bij vraag 2.1. is besloten om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te volgen volgens het Aanbestedingsreglement Werken (ARW 2016) en het inkoopbeleid van de gemeente Roosendaal. Dit besluit is genomen omdat de waarde van de opdracht (volgens raming) gedurende de hele looptijd de drempelwaarde voor Europees aanbesteden overschrijdt.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 30 000 Quadratmeter