254901-2026 - Wettbewerb
Polen – Verpflegungsdienste – Usługa cateringu na studia podyplomowe (DZP.25.24.2026)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa cateringu na studia podyplomowe (DZP.25.24.2026)
Beschreibung1. przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych w postaci serwisów kawowych oraz serwisów obiadowych podczas zajęć realizowanych w ramach Studiów podyplomowych w Projekcie Bezpieczeństwo pacjenta poprzez edukację, badania, zarządzanie i innowacje – program studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Projekt finansowany ze środków budżetu Państwa przez Agencję Badań Medycznych na podstawie umowy nr 2023/ABM/06/00015-00 z dnia 28.11.2023 r. (zwana dalej „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ). 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungDZP.25.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.Urz.U.E. nr 35/2026 119989-2026 z dnia 19/02/2026, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 19/02/2026
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych w postaci serwisów kawowych oraz serwisów obiadowych podczas zajęć realizowanych w ramach Studiów podyplomowych w Projekcie Bezpieczeństwo pacjenta poprzez edukację, badania, zarządzanie i innowacje – program studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Projekt finansowany ze środków budżetu Państwa przez Agencję Badań Medycznych na podstawie umowy nr 2023/ABM/06/00015-00 z dnia 28.11.2023 r. (zwana dalej „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ).