254915-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrische Ausrüstung – Dostawa Systemu Sterowania i Nadzoru dla stacji elektroenergetycznej 220/110kV Łośnice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Systemu Sterowania i Nadzoru dla stacji elektroenergetycznej 220/110kV Łośnice
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Systemu Sterowania i Nadzoru dla stacji elektroenergetycznej 220/110kV Łośnice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Dostarczone urządzenia powinny mieć wykonane i przeprowadzone próby typu w laboratoriach posiadających certyfikat systemu jakości ISO 9001/2000 w zakresie wykonywanych prób i testów. Laboratoria te powinny posiadać certyfikat nadawany przez jednostki akredytowane do wykonania powyżej opisanych badań typu. 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung821099-2025
Interne Kennung2025/WNP-0257
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung, 31220000 Stromkreiselemente, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32500000 Fernmeldebedarf, 32400000 Netzwerke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 80511000 Ausbildung des Personals, 80531200 Technische Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu Sterowania i Nadzoru dla stacji elektroenergetycznej 220/110kV Łośnice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 4. Termin wykonania zamówienia: do dnia 12.03.2027 r.
Haupteinstufung (cpv): 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31220000 Stromkreiselemente
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.