2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba tělocvičny při ZŠ Palachova Brandýs nad Labem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce sportovního areálu při ZŠ Palachova ve vlastnictví zadavatele, kdy bude vytvořen nový objekt sportovního a společenského charakteru. Součástí veřejné zakázky je rovněž i potřebná technická a dopravní infrastruktura.
Interne Kennung: N006/22/V00001448
Zweck
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Bauleistungen