See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 57 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce ve školkách)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 57 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce ve školkách)
Interne Kennung: 099/2021/014/1564
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 58 v kategorii 11 - LZ Kladská (kosení a shrabování luk)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 58 v kategorii 11 - LZ Kladská (kosení a shrabování luk)
Interne Kennung: 099/2021/014/1565
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 275 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany - Drachkov - drcení klestu po ploše 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 275 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany - Drachkov - drcení klestu po ploše 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1567
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 271 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice chemie MLP 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 271 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice chemie MLP 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1541
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 304 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, LS Znojmo revíry Šumná, Hluboké Mašůvky, Kuchařovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 304 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, LS Znojmo revíry Šumná, Hluboké Mašůvky, Kuchařovice
Interne Kennung: 099/2021/014/1542
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 305 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, LS Znojmo revíry Dešov, Štítary, Uherčice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 305 v kategorii 7 - dočištění ploch po těžbě drtičem, LS Znojmo revíry Dešov, Štítary, Uherčice
Interne Kennung: 099/2021/014/1543
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 4 - Pěstební činnosti-výřez korovnice na LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 4 - Pěstební činnosti-výřez korovnice na LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice
Interne Kennung: 099/2021/014/1544
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 273 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Šiberna č.2 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 273 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Šiberna č.2 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1546
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 8 - Zpřístupňování porostů řezem a hrázkování na polesí Valtice 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 8 - Zpřístupňování porostů řezem a hrázkování na polesí Valtice 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1547
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 157 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kleť / 9
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 157 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kleť / 9
Interne Kennung: 099/2021/014/1518