See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: R.O.K MODULAIR OPBOUWSYSTEEM
Beschreibung: Deze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop en levering van herbruikbare materialen voor het bouwen van robuuste modulaire constructies, binnen en buiten de gecontroleerde zone (ter vervanging van houten materialen). Dit bv. voor de bouw van sassen en draagstructuren. De modulaire constructie moet geschikt zijn voor tijdelijke constructies waar zwaarder materiaal op gemonteerd kan worden ( vgl. TRESPA), dat geschikt is voor ruimtes met een hoge onderdruk.
Interne Kennung: PPP0TK-825/6161/DOCO/MOD-OPBOUW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44110000 Baustoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOCO/MOD-OPBOUW_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 44112000 Diverse Bauwerke