254970-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Dostawa serwera AI wraz ze wsparciem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera AI wraz ze wsparciem
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja serwera AI wraz ze wsparciem (zwanego dalej sprzętem lub urządzeniem). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 SWZ – formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu
Interne KennungCI.250.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001