2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej do sprawowania opieki kardiologicznej z oprogramowaniem i integracją.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej do sprawowania opieki kardiologicznej z oprogramowaniem i integracją. 2. Ilekroć w niniejszej SWZ oraz załącznikach mowa o wyrobach, sprzęcie, aparaturze, urządzeniach, narzędziach czy wyposażeniu, Zamawiający ma na myśli przedmiot zamówienia określony w OPZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Numer części zamówienia Nazwa przedmiotu zamówienia Kategoria Część nr 1 Ultrasonograf 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 1 Ultrasonograf z głowicą mobilną 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Aparat EKG 2 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Oprogramowanie – platforma do systemu holterów i aparatów EKG 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Rejestrator holter EKG 5 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Rejestrator holter ciśnieniowy 5 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Defibrylator łyżkowy 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Pulsoksymetr 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Skaner naczyń na statywie 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Spirometria 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 2 Integracja z systemem AMMS dla pozycji w pakiecie Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 3 Kardiomonitor + monitor centralny 4 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 4 Stacja opisowa do zdjęć TK 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 5 Ssak 4 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 6 Materac przeciwodleżynowy 49 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 7 Asystor kaszlu 1 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie Część nr 8 Inhalatory 10 szt. Dostawa, montaż, wdrożenie 4. Zakres zamówienia w części nr 1, 3, 4, 5, 6, 7, i 8 obejmuje: 1) dostawę, montaż / instalację (w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, zapewniającym bezkolizyjność oraz ergonomię użycia), uruchomienie, przeprowadzenie testów poprawności działania i przekazanie sprzętu składającego się na przedmiot zamówienia do eksploatacji; 2) przeprowadzenie szkoleń z obsługi i podstawowej konserwacji dostarczonego sprzętu dla personelu Zamawiającego, w terminie ustalonym z Zamawiającym (zgodnie z OPZ dla każdej części zamówienia); 3) udzielenie min. 36 miesięcznej gwarancji na zasadach określonych w § 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących nr 7 do SWZ (zgodnie z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie). 5. Zakres zamówienia w części nr 2 obejmuje: 1) dostawę, montaż / instalację (w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, zapewniającym bezkolizyjność oraz ergonomię użycia), uruchomienie, przeprowadzenie testów poprawności działania i przekazanie sprzętu składającego się na przedmiot zamówienia do eksploatacji; 2) dostawę i instalację oprogramowania; 3) udzielenie bezterminowej licencji na oprogramowanie; 4) wykonanie integracji urządzeń z systemem HIS (oprogramowaniem AMMS firmy Asseco); 5) przeprowadzenie szkoleń z obsługi i podstawowej konserwacji dostarczonego sprzętu oraz oprogramowania dla personelu Zamawiającego, w terminie ustalonym z Zamawiającym (zgodnie z OPZ dla każdej części zamówienia); 6) udzielenie min. 36 miesięcznej gwarancji na zasadach określonych w § 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących nr 7 do SWZ (zgodnie z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie). 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji załączonej do SWZ: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ): a) Opis przedmiotu zamówienia Część 1 b) Opis przedmiotu zamówienia Część 2 c) Opis przedmiotu zamówienia Część 3 d) Opis przedmiotu zamówienia Część 4 e) Opis przedmiotu zamówienia Część 5 f) Opis przedmiotu zamówienia Część 6 g) Opis przedmiotu zamówienia Część 7 h) Opis przedmiotu zamówienia Część 8 stanowiących odpowiednio załączniki nr 3a, 3b, 3c , 3d, 3e, 3f, 3g, 3h, do SWZ, 2) W projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ (Załącznik 7a dla części nr 1, 3, 4, 5, 6, 7, i 8, Załącznik 7b dla części nr 2 ). 7. Wskazane w dokumentach znaki towarowe, nazwy własne, itp. stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy, funkcjonalny, techniczny i technologiczny dotyczący przedmiotu zamówienia i podane zostały przykładowo. We wszystkich przypadkach, w których ze względu na specyfikację przedmiotu zamówienia wskazano pochodzenie, nazwy materiałów, urządzeń, lub ich pochodzenie, dopuszcza się stosowanie materiałów, urządzeń równoważnych, tj. wszelkie wymienione z nazwy materiały, urządzenia użyte w przekazanej przez Zamawiającego dokumentacji lub ich pochodzenie, służą wyłącznie określeniu standardu i mogą być zastąpione innymi o nie gorszych parametrach technicznych, użytkowych, jakościowych, funkcjonalnych i walorach estetycznych, przy uwzględnieniu prawidłowej współpracy z pozostałymi materiałami, urządzeniami. Użyte w dokumentacji zamówienia nazwy, które wskazują lub mogłyby kojarzyć się z producentem lub dostawcami czy innymi podmiotami, nie mają na celu preferowania rozwiązań danego producenta, lecz wskazanie na cechy techniczne, technologiczne jakimi powinno charakteryzować się oferowane rozwiązanie, nie gorsze od podanych w dokumentacji technicznej. Wszędzie, gdzie są one wskazane, należy czytać w ten sposób, że towarzyszy im określenie „lub równoważne”. Przez pojęcie „lub równoważne” Zamawiający rozumie oferowanie materiałów gwarantujących realizację zadania zapewniających uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Zastosowanie rozwiązań równoważnych nie może prowadzić do pogorszenia właściwości przedmiotu zamówienia w stosunku do przewidzianych w dokumentach zamówienia dla niniejszego postępowania ani do zmiany ceny, ani do naruszenia przepisów prawa. Zamawiający w przypadku ofert zawierających rozwiązania równoważne będzie je weryfikować pod względem spełniania wymogów poszczególnych pozycji wymagań technicznych zawartych w załącznikach do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie równoważność oferowanych urządzeń lub systemów.
Interne Kennung: ZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 123886-2026 Page 3/11 ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ zamówienie jest finansowane w ramach dotacji z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach inwestycji Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” . UMOWA NR KPOD.07.02-IP.10-0260/25/KPO/236/2025/728 została podpisana w dniu 15.01.2026 r. przez Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. i przesłana do Ministerstwa Zdrowia w celu podpisania. Warunki udzielonej dotacji zakładają, że projekt musi być zakończony do dnia 30.06.2026 r. Tym samym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, z uwagi na bardzo krótki termin na wykonanie projektu, a tym samym zamówienia. Dochowanie terminów określonych w art. 138 ust. 4 jest niemożliwe, ponieważ powoduje ryzyko utraty przez Zamawiającego przyznanej dotacji
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji załączonej do SWZ: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ): a) Opis przedmiotu zamówienia Część 1 b) Opis przedmiotu zamówienia Część 2 c) Opis przedmiotu zamówienia Część 3 d) Opis przedmiotu zamówienia Część 4 e) Opis przedmiotu zamówienia Część 5 f) Opis przedmiotu zamówienia Część 6 g) Opis przedmiotu zamówienia Część 7 h) Opis przedmiotu zamówienia Część 8 stanowiących odpowiednio załączniki nr 3a, 3b, 3c , 3d, 3e, 3f, 3g, 3h, do SWZ,
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8