255042-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf – Rámcová dohoda na dodávky dobíjecích stanic – BENZINA – konfigurace „Power unit + Výdejní stojan“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky dobíjecích stanic – BENZINA – konfigurace „Power unit + Výdejní stojan“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích veřejných zakázek na zajištění dodávek, instalace a servisních činností (po dobu záruční doby a také po uplynutí záruční doby) dobíjecích stanic o výkonu minimálně 300 kW a maximálně 500 kW v konfiguraci „Power unit + Výdejní stojan“ na dobu určitou čtyř (4) let od podpisu smlouvy s maximálně třemi (3) Vybranými dodavateli. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat. Předpokládaný maximální rozsah požadovaného plnění z Rámcové smlouvy (resp. předpokládaný maximální počet dobíjecích stanic) je až 600 dobíjecích stanic.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/24/V00026482
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy: - nabídkovou cenu je možné po dobu trvání Rámcové dohody na plnění Veřejné zakázky překročit v případě, že dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové ceny, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení nabídkové ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za plnění Veřejné zakázky snížena oproti nabídkové ceně; - inflační doložka dle Přílohy č. 2 ZD (Příloha č. 2 Rámcové dohody – Cena plnění); - nahrazení dobíjecí stanic novým modelem za podmínek dle Přílohy č. 2 ZD (čl. 3.9a) Rámcové dohody).