2. Verfahren
Verfahren
Titel: Benefitní systém – stravenky a volnočasové poukázky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména poskytování služeb Benefitního systému a dodávky stravenek a volnočasových poukázek dle aktuálních potřeb zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v závazném vzoru dohody a jeho přílohách.
Interne Kennung: 0303/144
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
Los: LOT-0001