255064-2026 - Wettbewerb
Polen – Buchprüfung – Przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2026 i 2027 Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2026 i 2027 Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oddzielnie za rok obrotowy 2026 i za rok obrotowy 2027 wraz z wydaniem na piśmie przez niezależnego biegłego rewidenta sprawozdania z badania odrębnie za każdy badany rok obrotowy, na które składają się: 1) Bilans, 2) Rachunek zysków i strat, 3) Zestawienie zmian funduszu, 4) Rachunek przepływów pieniężnych, 5) Informacja dodatkowa. Dniem bilansowym jest 31 grudnia. Badanie ksiąg rachunkowych zostanie przeprowadzone jednocześnie w siedzibach jednostek organizacyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem (11 RZGW i KZGW - wykaz jednostek stanowi załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia) PGW Wody Polskie – dane jednostkowe. Badanie sprawozdania finansowego PGW Wody Polskie zostanie przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego (po zakończeniu badania ksiąg rachunkowych w jednostkach organizacyjnych i przekazaniu informacji o zaleconych korektach). Wykonawca przeprowadzi badanie sprawozdania finansowego na tak dobranych próbkach ksiąg i dowodów księgowych, aby dokumentacja stanowiła wystarczającą podstawę do sporządzenia sprawozdania z badania, a tym samym sformułowania opinii o badanym sprawozdaniu finansowym Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungKAP.270.2.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2026 i 2027 Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oddzielnie za rok obrotowy 2026 i za rok obrotowy 2027 wraz z wydaniem na piśmie przez niezależnego biegłego rewidenta sprawozdania z badania odrębnie za każdy badany rok obrotowy. Dniem bilansowym jest 31 grudnia. Badanie ksiąg rachunkowych zostanie przeprowadzone jednocześnie w siedzibach jednostek organizacyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem (11 RZGW i KZGW - wykaz jednostek stanowi załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia) PGW Wody Polskie – dane jednostkowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.