255085-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Dynamický nákupní systém na zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb pro Karlovarský kraj a jeho příspěvkové organizace: Kategorie 1: Technický dozor stavebníka pro pozemní stavby Kategorie 2: Technický dozor stavebníka pro dopravní stavby Kategorie 3: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb – vytápění a vzduchotechnika Kategorie 4: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb – zdravotní technika Kategorie 5: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb – elektrotechnická zařízení Kategorie 6: Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci Kategorie 7: Projektový manažer BIM Kategorie 8: Správce pro velké pozemní stavby Kategorie 9: Správce pro velké dopravní stavby
Vorherige Bekanntmachung: 747655-2023
Interne Kennung: P23V00001068
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71631000 Technische Kontrolle, 71521000 Baustellenüberwachung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Beschreibung: Výkon koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále také jako „koordinátor BOZP“) představuje zejména zajištění výkonu veškerých činností koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v souladu se zákonem č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů, při přípravě a realizaci staveb a případně další činnosti směřujících k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v rámci platné legislativy a zajištění zájmů a ochrany zadavatele stavby. Výkon koordinátora BOZP v této kategorii je určen zejména pro stavby, jejichž předpokládaná hodnota nepřesáhne horní limit daný pro zjednodušené podlimitní řízení nebo se bude jednat o stavbu zadávanou v podlimitním řízení, kde se ale bude jednat o technicky a technologicky jednoduchou stavbu, která nebude vyžadovat zvýšenou koordinaci technických činností. Rozsah požadovaných služeb koordinátora BOZP bude uveden vždy v konkrétní zakázce.
Interne Kennung: Kategorie č. 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
Los: LOT-0003
Titel: Projektový manažer BIM
Beschreibung: Výkon projektového manažera BIM představuje zejména činnosti v zajištění expertní podpory zadavateli v rámci přípravy a realizace staveb projektovaných za využití metody BIM (Building Information Modeling). Činnost projektového manažera BIM bude směřovat k efektivnímu a bezproblémovému sdílení informací o projektu, kontrole a koordinaci dodavatele projektové dokumentace a/nebo stavby a společného datového prostředí (Common Data Environment – dále jen „CDE“). Dále pak zejména i dohled nad soustředěním a propojením informací v digitálním modelu stavby v procesu přípravy stavby a realizace stavby. Projektový manažer BIM v této kategorii je určen zejména pro stavby, které budou projektovány a následně realizovány metodou BIM. V tuto chvíli se jedná zejména o stavby v nadlimitním, popř. v otevřeném podlimitním řízení. Služby projektového manažera BIM mohou být v některých případech sjednány již v rámci předprojektové nebo projektové přípravy nebo následně v době před zahájením realizace nebo při realizaci stavby. Rozsah požadovaných služeb projektového manažera BIM bude uveden vždy v konkrétní zakázce.
Interne Kennung: Kategorie č. 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros