2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31190744 Project versterken brug A7 Neckerstraat
Beschreibung: Uit onderzoeken is gebleken dat er in het oorspronkelijke ontwerp van de brug in de A7 over de Neckerstraat (realisatie brug: 1973-1976) te weinig wapening is aangebracht in de dragende tafelconstructies. Ook uit recentere aanvullende herberekeningen bleek dat de constructieve veiligheid niet meer kon worden geborgd. Als beheersmaatregel is daarom vanaf oktober 2022 een gewichtsbeperking (max 30 ton) en een inhaalverbod voor vrachtverkeer ingesteld. Op zeer korte termijn was een oplossing noodzakelijk. Het doel is om de brug te versterken, zodat deze weer met volledige functionaliteit kan worden gebruikt met een minimale restlevensduur van 30 jaar.
Interne Kennung: 31190744
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Project versterken brug A7 Neckerstraat
Beschreibung: Deze vooraankondiging betreft het aanstaande spoedproject “Project versterken brug A7 Neckerstraat”, waarvan de daadwerkelijke publicatie op TenderNed op 23 oktober 2023 gepland staat. Uit meerdere onderzoeken is gebleken dat er te weinig wapening in de dragende tafelconstructie is geplaatst tijdens de bouw en realisatie van de brug. Er is op zeer korte termijn een oplossing nodig. De brug dient versterkt te worden, zodat deze weer met volledige functionaliteit kan worden gebruikt. De herstelwerkzaamheden zullen middels een voorgeschreven DO uitgevoerd dienen te worden en omvatten zaken als; Open breken huidige beton en asfalt laag, boren en aanbrengen van nieuwe wapening en het organiseren en beheren van de noodzakelijke verkeersmaatregelen. Zie aub de bijlage waarin Rijkswaterstaat een zo helder mogelijk beeld schetst van de aanstaande opdracht. Het betreft een verkorte openbare Europese aanbesteding gebaseerd op de laagste prijs, met een inschrijvingstermijn van 20 dagen. 0
Interne Kennung: 1
255106-2025 - Wijziging van een opdracht
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31190744
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1