See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Londerzeel: Project Argo Londerzeel - ontwerpopdracht
Beschreibung: Gemeente Londerzeel: Project Argo Londerzeel - Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, EPB-verslaggeving / opmaak EPC-certificaat, omgevingsaanleg en vaste inrichting
Interne Kennung: S1429 - GB londerzeel
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1429 - GB londerzeel - 1
Beschreibung: Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, EPB-verslaggeving / opmaak EPC certificaat, omgevingsaanleg en vaste inrichting. Het bouwproject omvat enerzijds een nieuwbouw van de gemeentelijke basisschool (lager- en kleuteronderwijs) voor ongeveer 424 leerlingen met een geïntegreerde polyvalente zaal, en anderzijds een nieuwbouw van de gemeentelijke bibliotheek. Beide nieuwbouwen zullen na voorlopige oplevering de huidige bestaande gebouwen vervangen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen