2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zoek en Vind applicatie (Woo)
Beschreibung: De SWO wenst een applicatie te implementeren die zoekfunctionaliteit biedt bij de afhandeling van Woo-verzoeken. Door de inwerkingtreding van de Wet open overheid is er behoefte aan een meer integrale zoekfunctionaliteit. Een integrale zoekfunctionaliteit houdt in dat er in een keer op verschillende platforms gezocht kan worden. De applicatie dient tijdbesparend te werken en tevens zorg te dragen voor een beter zoekresultaat. Dit betreft een nieuwe applicatie, hiervan zijn de kosten lastig in te schatten. Vanuit de marktconsultatie is gebleken dat de kosten van de applicatie sterk kunnen variëren. Om deze reden kiest de SWO voor een Europese aanbesteding.
Interne Kennung: Z.511910
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zoek en Vind applicatie
Beschreibung: De SWO wil een zoekfunctionaliteit die een essentieel instrument vormt bij de afhandeling van Woo-verzoeken. Met name voor het verzamelen van publieke informatie voor Woo-verzoeken. Vaak is hier een uitgebreid inzicht nodig in een bepaald onderwerp, wat een gestructureerde aanpak vereist. Door de inwerkingtreding van de Wet open overheid is er behoefte aan een meer integrale zoekfunctionaliteit. Een integrale zoekfunctionaliteit houdt in dat er in een keer op verschillende interne platforms (zie bovengenoemde systemen) gezocht. Dit werkt tijdbesparend en zorgt ook voor kwalitatief betere zoekresultaat en daarmee voor de verhoging van de dienstverlening.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan eenzijdig door opdrachtgever 2 maal optioneel met 2 jaar worden verlengd.