2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud keukenapparatuur
Beschreibung: Raamovereenkomst voor Onderhoud keukenapparatuur Onderhoud keukenapparatuur betreft 3 percelen; Perceel 1: NHL Stenden Perceel 2: NHL Stenden Hospitality Group (hierna te noemen NHG) Perceel 3: NHL Stenden locaties Emmen, Meppel en Groningen Voor perceel 3 geldt een uitzondering, het onderhoud van keukenapparatuur voor deze locaties wordt onderhands gegund, conform de percelenregeling zoals bedoeld in artikel 2.18 van de Aanbestedingswet 2012. Inschrijving op perceel 3 is niet mogelijk. Dit perceel wordt separaat en buiten deze aanbestedingsprocedure ingevuld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50882000 Reparatur und Wartung von Gaststätteneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 NHL Stenden
Beschreibung: NHL Stenden locaties in Leeuwarden en op Terschelling.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd voor de percelen kan met maximaal 24 maanden in één of meerdere verlengingen worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 NHG
Beschreibung: NHL Stenden Hospitality Group locatie in Leeuwarden
Interne Kennung: 2