See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie-II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie-II". Zamówienie podzielono na 3 części: Część I dotyczy rozbudowy lub zakupu szpitalnego systemu informacyjnego (HIS), część II dotyczy wdrożenia systemu informatycznego służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej, obejmującej co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpitalnego wraz z zakupem sprzętu (skaner) w integracji z istniejącym systemem szpitalnym (HIS), część III dotyczy rozbudowy istniejących systemów szpitalnych (HIS, RIS/ PACS) o funkcjonalność umożliwiającą integrację i wymianę danych z platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno - leczniczych przez lekarza. Postępowanie finansowane jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia". Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączonym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A, 1B i 1C do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają oświadczeniem, że została ona przygotowana w poszanowaniu dla zasad horyzontalnych oraz w przypadku wyboru ich oferty realizacja zamówienia nastąpi z poszanowaniem m.in. tych zasad tj.: a) Zgodność z zasadą równości szans i niedyskryminacji oraz zasadą równości szans kobiet i mężczyzn b) Zgodność z zasadą "niewyrządzania znaczącej szkody środowisku" (dnsh - "do no significant harm") c) Zgodność z zasadą długotrwałego wpływu przedsięwzięcia na wydajność i odporność gospodarki polskiej. Projekt zakłada ścisłą współpracę z wykonawcami w zakresie kontroli jakości, monitorowania postępów i spełnienia wymagań interoperacyjności określonych w aktach prawnych (m.in. ustawie o systemie informacji w ochronie zdrowia) oraz dokumentach programowych inwestycji D1.1.2.)
Vorherige Bekanntmachung: 860064-2025
Interne Kennung: ZP/69/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Rozbudowa lub zakup szpitalnego systemu informacyjnego (HIS)
Beschreibung: wg załącznika nr 1A, 1B i 1C do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Wdrożenie systemu informatycznego służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej, obejmującej co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpitalnego wraz z zakupem sprzętu (skaner) w integracji z istniejącym systemem szpitalnym (HIS)
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 38520000 Scanner
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Rozbudowa istniejących systemów szpitalnych (HIS, RIS/ PACS) o funkcjonalność umożliwiającą integrację i wymianę danych z platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno - leczniczych przez lekarza
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software