2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja trzech wyjazdów studyjnych krajowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja następujących wyjazdów studyjnych: 1) Część 1 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji pt. Rolnictwo 4.0. – wiedza i praktyka. Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu trzydniowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób w celu podniesienia wiedzy i kompetencji uczestników w zakresie możliwości finansowania inwestycji oraz poznanie dobrych praktyk i nowoczesnych technologii stosowanych w Rolnictwie 4.0. 2) Część 2 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji pt. Rozwój gospodarstw poprzez wykorzystanie zasobów lokalnych i przetwórstwo. Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu czterodniowego, krajowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób, do wzorcowych gospodarstw, na terenie województwa podkarpackiego zajmujących się przetwórstwem i sprzedażą produktów lokalnych. Program obejmie wizyty w gospodarstwach rolnych będących dobrym przykładem wykorzystania lokalnych zasobów i tradycyjnych receptur do dywersyfikacji dochodów oraz budowania krótkich łańcuchów dostaw. 3) Część 3 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji partnerskiej pt. Nowoczesne pszczelarstwo – wiedza, praktyka, przyszłość. Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu trzydniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do funkcjonujących gospodarstw pasiecznych uwzględniających ochronę bioróżnorodności, dobre praktyki w gospodarstwach pasiecznych, nowoczesne metody prowadzenia pasieki, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu pszczelarskiego w praktyce, funkcjonowanie grup producentów pszczelarskich, praktyczne rozwiązania w zakresie przetwórstwa i sprzedaży produktów pszczelich, nowoczesne metody edukacji i transferu wiedzy, które będą inspiracją do wdrażania podobnych rozwiązań w gospodarstwach w województwie świętokrzyskim.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji pt. Rolnictwo 4.0. – wiedza i praktyka.
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu trzydniowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób w celu podniesienia wiedzy i kompetencji uczestników w zakresie możliwości finansowania inwestycji oraz poznanie dobrych praktyk i nowoczesnych technologii stosowanych w Rolnictwie 4.0.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.3.2026 - CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji pt. Rozwój gospodarstw poprzez wykorzystanie zasobów lokalnych i przetwórstwo.
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu czterodniowego, krajowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób, do wzorcowych gospodarstw, na terenie województwa podkarpackiego zajmujących się przetwórstwem i sprzedażą produktów lokalnych. Program obejmie wizyty w gospodarstwach rolnych będących dobrym przykładem wykorzystania lokalnych zasobów i tradycyjnych receptur do dywersyfikacji dochodów oraz budowania krótkich łańcuchów dostaw.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.3.2026 - CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji partnerskiej pt. Nowoczesne pszczelarstwo – wiedza, praktyka, przyszłość
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu trzydniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do funkcjonujących gospodarstw pasiecznych uwzględniających ochronę bioróżnorodności, dobre praktyki w gospodarstwach pasiecznych, nowoczesne metody prowadzenia pasieki, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu pszczelarskiego w praktyce, funkcjonowanie grup producentów pszczelarskich, praktyczne rozwiązania w zakresie przetwórstwa i sprzedaży produktów pszczelich, nowoczesne metody edukacji i transferu wiedzy, które będą inspiracją do wdrażania podobnych rozwiązań w gospodarstwach w województwie świętokrzyskim.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.3.2026 - CZĘŚĆ 3