2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging voornemen tot toekennen alleenrecht groenonderhoud - onderhandeling zonder bekendmaking
Beschreibung: Het college van burgemeester en wethouders kondigen aan het voornemen tot het toekennen van een alleenrecht aan Provalu voor het uitvoeren van groenonderhoud en zwerfvuil ruimen voor de periode van 1 januari 2025 t/m 31 december 2025. Provalu vervult een sociaal-maatschappelijke functie, anders dan een reguliere onderneming op de vrije markt. Het SW-bedrijf schept arbeidsplaatsen voor mensen die geen of moeilijk toegang hebben tot de reguliere arbeidsmarkt. Omvang regio Lisse
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het college van burgemeester en wethouders kondigen aan het voornemen tot het toekennen van een alleenrecht aan Provalu voor het uitvoeren van groenonderhoud en zwerfvuil ruimen voor de periode van 1 januari 2025 t/m 31 december 2025. Provalu vervult een sociaal-maatschappelijke functie, anders dan een reguliere onderneming op de vrije markt. Het SW-bedrijf schept arbeidsplaatsen voor mensen die geen of moeilijk toegang hebben tot de reguliere arbeidsmarkt. Lisse en omgeving
Interne Kennung: 1