255486-2025 - Wettbewerb
Polen – Fitnessgeräte – Dostawy sprzętu do crossfitu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sprzętu do crossfitu
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy sprzętu do crossfitu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 oraz Rozdz. XIX SWZ. 3. Na dostarczany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie udzielić minimum 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi, liczonych od dnia podpisania bez uwag przez Strony protokołu odbioru. 4. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ani wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Termin wykonania zamówienia (dostaw): nie dłuższy niż 20 dni robocze (zgodnie z ofertą Wykonawcy), licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2. 9. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium. 10. Zamawiający dokona zmian w umowie zgodnie z zapisem Rozdz. XIX SWZ. 11. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. 12.Zamawiający zgodnie z art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostaną najwyżej ocenione (tj. uzyskają w rankingu ofert pozycje od 1 do 3 - chyba że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców), w zakresie braku podstaw wykluczenia. 13. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem w celu zawarcia umowy ramowej w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy sprzętu do crossfitu (Numer postępowania: WZP-855/25/71/Z). 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy; 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy; 7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8) posiada Pani/Pan: a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*; c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**; d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9) nie przysługuje Pani/Panu: a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b, c i f RODO. *Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników. **Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
Interne KennungWZP-855/25/71/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy sprzętu do crossfitu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 oraz Rozdz. XIX SWZ.