See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Green mine lokalita ČSA – demolice objektů a výstavba páteřní komunikace – projekční a související práce
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou projekční a související práce pro stavbu: Výstavba páteřní komunikace (dále jen Stavba) a se Stavbou související bourací práce v rámci projektu Green Mine představující zejména: a)vypracování projektové dokumentace bouracích prací včetně soupisu stavebních (bouracích) prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a výkon inženýrské činnosti směřující k zajištění pravomocného povolení odstranění stávajících staveb, b)vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru Stavby včetně výkazu výměr a výkon inženýrské činnosti směřující k zajištění pravomocného povolení záměru Stavby, c)zajištění posouzení vlivu záměru Stavby na životní prostředí, avšak pouze pokud bude vyžadováno jako nezbytné dotčenými orgány veřejné moci, d)vypracování projektové dokumentace pro provádění Stavby, včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, e)výkon autorského dozoru, to vše v kvalitě odrážející komplexní odbornou péči dodavatele projekčních a souvisejících prací. Podrobnosti předmětu plnění veřejné zakázky jsou obsaženy v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: 1/2024 VZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71315400 Gebäudeinspektion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou v podrobnostech vymezeny v zadávací dokumentaci - bod 10.2 Vyhrazené změny závazků ze smlouvy