2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie voor de uitvoering van hielprik- en gehoorscreening van pasgeborene voor GGD Twente
Beschreibung: De aanbestedende dienst bereidt zich voor op een mogelijke toekomstige aanbesteding voor de uitvoering van de hielprikscreening en gehoorscreening bij pasgeborenen. Met deze marktconsultatie wil de aanbestedende dienst inzicht krijgen in de actuele marktontwikkelingen, mogelijkheden en aandachtspunten binnen deze dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Marktconsultatie om de procedure te bepalen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0000